انتخاب جدیدترین مدل های تاج عروس

مدل تاج عروس

برای انتخاب تاج عروس و بر سر گذاشتن فوت و فن خاص خودش را دارد. تاج عروسی باید به صورت و مدل موی شما بیاید و شما را یک ملکه تمام عیار کند. پس تاج تان را بادقت انتخاب کنید.

تاجی که شب عروسی روی سرتان می گذارید شما را تبدیل به ملکه می کند. پس با درنظر گرفتن جزئیات، ملکه‌ بی نقصی باشید.

چه موقع تاج عروس بخریم؟

اگر بین انتخاب و خریدهای عروسی که در بازار دارید چشم‌ تان به مغازه ی جذاب تاج فروشی افتاد و تصمیم گرفتید برای خودتان تاج بخرید، بهتر است خودتان را نظارت کنید و بی گدار به آب نزنید.

در خریدهای عروسی تاج باید جزو آخرین وسایلی باشد که شما می‌ خرید. تاج عروس انتخابی شما باید با لباس و مدل موها و همین طور فرم صورت‌ تان کاملا هم خوانی داشته باشد.

مدل جدید تاج عروس

فرم صورت و تاج عروس

همان طور که لازم است آرایش صورت و مو های‌ تان رابا توجه به فرم صورت تان انتخاب کنید، باید برای تاج تان هم حسابی وسواس به خرج بدهید. اگر صورت گرد و تپلی دارید بهتر است بروید سمت انتخاب تاج‌ های‌ بلند و کشیده. این تاج ها باعث می‌ شود صورت شما کمی فرم بگیرد و کشیده تر بنظر بیاید.

اگر صورت کشیده‌ دارید و مو های تان هم بالای سرتان شینیون شده است می‌توانید از تاج هایي که روی پیشانی قرار میگیرند و به اسم هدبندی به فروش میرسند، استفاده کنید. 

لباس ساده یا طرح دار؟

اگر لباس شما پر از مروارید، نگین و گل‌های‌ دانتل و تزئینی است بهتر است سمت خرید تاج های‌ شلوغ و پر زرق و برق. برای لباس‌ های‌ شلوغ بهتر است تاجی انتخاب کنید که یک ردیف مروارید یا نگین داشته باشد و نه بیشتر.

قد را در نظر بگیرید

برای انتخاب تاج باید به قد آقا داماد هم توجه کنید. اگر با داماد هم قد هستید یا فقط چند سانت اختلاف قد دارید بهتر است کفش پاشنه کوتاه با تاج کوتاه انتخاب کنید .

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل های لباس عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *