ژست عکاسی عروس و داماد در سال 2020

ژست عکاسی عروس و داماد در سال 2020

اینکه عکس های عروسی چقدر می توانند مهم و خاطره انگیز باشند، واضح و مبرهن است. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که عکس های شب عروسی برایش بی اهمیت بوده و یا علاقه ای به گرفتن عکس، در شب عروسی اش نداشته است.

انتخاب آتلیه

عموم مردم معمولا در انتخاب آتلیه چند فاکتور را مد نظر قرار می دهند. نخست فضای آتلیه، دکوراسیون و طراحی داخلی آتلیه که بیشتر از هر چیزی نظر تماشاگر را به خود جلب می کند. چرا که فضای زیبای آتلیه نوید یک عکاس با ذوق هنری بالا را به شما خواهد داد.
نکته ی دوم که مورد توجه قرار می گیرد، سیستم های پیشرفته و نورپردازی مدرن است. نور پردازی درست و هنرمندانه می تواند عکس های معمولی را تبدیل به عکس های هنری بکند. مخصوصا اگر این نورپردازی در دل طبیعت انجام بگیرد.

عکاسی در طبیعت

عکس های عروسی ، امروزه حالت تکراری و یکنواخت خودشان را از دست داده اند. اغلب عکاسان برای ثبت لحظه های بکر و زیبا، به عروس و داماد ها عکاسی در طبیعت را پیشنهاد می کنند.

حالا این طبیعت و فضای باز در ابعاد کوچکتر می تواند یک باغ به حساب بیاید و در ابعاد بزگ تر و وسیع تر، جنگل، کوه یا هر محیط طبیعی دلچسب دیگری.
عکاسی در طبیعت این امکان را به شما می دهد که برای ثبت خاطره های عروسی تان مقابل دوربین نقش بازی نکنید. لبخند ها، حرکت ها و فیگورهایتان طبیعی و دلنشین باشد.

ژست های دو نفره

حالت نگاه کردن، لبخند زدن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، تکیه دادن، دست در دست هم دادن، و خیره شدن به چهره ی یکدیگر، همه و همه می توانند در قاب یک دوربین حرفه ای، قرار گرفته و بهترین لحظه ها را از شب عروسی تان ثبت کنند.
سعی کنید اغلب این ژست ها را قبلا در خانه تمرین کنید، حتی می توانید مجموعه ای از فیگور های مورد نظرتان را به عکاس پیشنهاد بدهید.
اگر قبل از مراسم عقد قصد دارید که به آتلیه بروید و احتمالا هنوز به حضور یکدیگر عادت نکرده‌اید، باید گفت که سعی کنید تا حد امکان صورت، چشم ها و لبخند ها و حالت ایستادن تان طبیعی به نظر برسد.

از اینکه قبل از عقد، با لباس عروسی در کنار نامزدتان ایستاده اید؛ به هیچ عنوان خجالت زده نباشید؛ چرا که این شرم حضور در طی مدت کمی برطرف می شود، اما حالت نگاه و چشم های شما تا آخر عمرتان در عکس های مراسم ثبت خواهد شد

عکس های اسپورت

در چند سال اخیر، گرفتن عکس های اسپورت توسط عروس و داماد، متداول شده است. معمولا چنین عکس هایی چند روز قبل از مراسم عروسی گرفته می شود. عکس های اسپورت به چند دلیل طرفداران بی شماری را بین عروس و داماد ها پیدا کرده است.

یکی به دلیل تنوع در پوشش است و دیگری تنوع در طراحی ها و فیگورها. چرا که آزادی عمل و راحتی در لباس های اسپورت، به مراتب بیشتر از لباس ویژه ی عروس و داماد است.

بیشتر بخوانید: لیست بهترین آتلیه های عکاسی عروس شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.