ایده های تم تولد دخترانه

ایده های تولد دخترانه

 یک روش عالی برای برگزاری جشن تولد برای دختر خانم ها انتخاب تم تولد دخترانه است .یعنی همه چیز در مراسم تولد از تزئینات و لباس و فضای تولد تا رنگ کیک و خوراکی ها همه از ابتدا با رنگ مو موضوعی که میزبان به عنوان تم مشخص کرده است باید هماهنگ باشند .

چه تم تولدی برای دخترها انتخاب کنیم 

شخصیت های کارتونی

مثل نمو و بن و تن برای پسر ها و کیتی و سفید برفی و گیسو کمند برای دختر ها

شخصیت های سینمایی

مثل مرد عنکبوتی و بت من برای پسر ها و سیندرلا و فروزن و … برای دختر ها

هنر پیشه ها و ورزشکارن معروف

پسر ها که عاشق فوتبالیست ها هستند مثل مسی و رونالدو و … اما فکر نکنم تم دخترانه ای با شخصیت معرف ورزشکار بتوانید در بازار پیدا کنید!

موضوعات و عکس های بامزه 

لازم نیست حتما برای انتخاب تم سراغ شخصیت ها معروف کارتونی و سینمایی برویم بعضی از تم ها با شخصیت های خیالی بامزه در بازار هستند مثلا تم های تولد با عکس نوزاد دختر یا پسر یا مثلا برای مراسم آش دندونی تم هایی با عکس دندان که هم بامزه هستند هم متناسب با جشن!

تم هایی با رنگی و بوی طبیعت 

برعکس تم های پسرانه این تم میتواند برای دختر ها بخصوص دختر خانم های جوان یا نوجوان فوق العاده باشد . استفاده از گل های طبیعی ، شمع ، گل های کاغذی با رنگ بندی ملیح و خلاصه هر چیزی که رنگ و بوی طبیعت داشته باشد میتوانید اینجا به آن پر و بال بدهید .

تم های فصلی 

این هم یک جورهایی تم مربوط به طبیعت است .اینطوری که یک فصل ( ترجیحا فصلی که در آن تولد میگیرید ) را انتخاب کنید.

  1. اگر بهار بود سراغ ترکیبی از گل و برگ و نوشیدنی های بهاری مثل عرقیات و … بروید .
  2. اگر تابستان بود نوشیدنی ها و میوه های خنک تابستان به همراه نخل های مصنوعی و تم هایی با رنگ های شاد را به کار بگیرید .
  3. اگر پاییز بود از رنگی بندی قرمز و زرد و نارنجی در کاغذ کشی و کاغذهایی تزیینی خانه به همراه انار و خرمالو زیبا خواهد بود.
  4. و در نهایت اگر زمستان بود بروید سراغ تم برف و آدم برفی و هر چیزی که به ان مربوط است .

موضوعات ترسناک

این یکی ممکن است کم بزرگسال تر باشد مثلا میتوانید برای هیجان انگیز کردن جشن برای پسران نوجوان از وسایل ترسناک و ماسک های ترسناکی که در بازار هستند برای تزیین تولد استفاده کنید. ( تم های دایناسوری یا خون آشام یا آدم فضایی هم میتوانید در این زمین استفاده کنید .) بعید است دختر ها به این جور تم ها علاقه مند شوند.

موضوعات مورد علاقه شخصی

به نظرم بهترین تم ، چیزی است که باعث شود کسی را که برایش تولد میگیرید چه دختر چه پسر ، چه کودک چه بزرگسال یا نوجوان خوشحال کند و نشان دهد شما متوجه علایق و سلیقه هایش هستید . اصلا لازم نیست حتما از تم های آماده بازاری استفاده کیند میتوانید خودتان دست به کار شوید و با خلاقیت یک تم

رنگ مورد علاقه 

انتخاب یک رنگ به عنوان تم تولد ساده ترین و خیلی وقت ها شیک ترین انتخاب است . بدین ترتیب تم تولد شامل لباس میزبان و میهمانان، ظرف های پذیرایی آماده یا یکبار مصرف، تزئین کیک، دکور اتاق و میز تولد و … را میتوانید از این رنگ انتخاب کنید . برای پسر ها رنگ آبی سبز ترکیب سیاه و طلایی و … و برای دختر ها صورتی و صورتی و صورتی و صورتی : )

بیشتر بخوانید: ایده های تم تولد پسرانه