طلا و سکه صدری

چت آنلاین با طلا و سکه صدری

در ادامه این صفحه از سایت عروسی 118، می خواهیم یکی از بهترین طلافروشی ها را به شما معرفی کنیم.طلا و سکه صدری (سکه شکوفا) یکی از بهترین ها در شیراز میباشد و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. در ادامه آدرس و شماره تماس و نحوه دریافت قیمت را متوجه می شوید.

معرفی طلا و سکه صدری در شیراز

انواع سکه بانکی و طلا زینتی در گالری طلای صدری موجود می باشد و شما می توانید با توجه به عکس ها و اطلاعات درج شده در ادامه آن ها را مشاهده کنید. خرید سکه و طلا هزینه نیست، سرمایه گذاری است. شما با خرید طلا ، می توانید یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت برای خودتان داشته باشید. در ادامه روش ها  و اطلاعات لازم برای خرید زیباترین و مدرن ترین طلاها را کسب می کنید پس با ما همراه باشید.

طلا و سکه صدری شیراز

دریافت قیمت طلا و سکه صدری شیراز

در این طلافروشی یعنی طلای صدری شیراز، می توانید به صورت روزانه قیمت طلا را کسب کنید. راه های دریافت قیمت از طلای صدری به این صورت می باشد که، با شماره گیری کد رایگان زیر بدون نیاز به اینترنت از قیمت طلا و سکه و ارز مطلع شوید.

20003000#*6655*

با این روش نیازی نیست حتما اینترنت داشته باشید و این که هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید به صورت رایگان قیمت طلا را به دست بیاورید.

اطلاعات تماس طلا و سکه صدری – سکه شکوفا

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش خلیلی، پاساژ آناهیتا، پلاک 6

شماره تماس : 07136474441071364731410713647444209177073141

خدمات طلا و سکه صدری

برای اینکه بتوانید تمامی خدمات و اطلاعات لازم در مورد طلا و سکه صدری (سکه شکوفا) کسب کنید می توانید به اینستاگرام مجموعه به آدرس sadri_coin و sadri.goldgallery مراجعه کنید.