لیست بهترین دی جی و ارکستر عروسی شیراز

دیجی عروسی، حنابندان، عقد، تولد، نامزدی در شیراز

یه اجرای شاد و به یاد ماندنی در بهترین روز زندگی خود و عزیزانتان را با ما تجربه کنید

– عروسی، حنابندان، عقد، تولد، نامزدی

– اجرا با دستگاه دیجی همراه با استیج

– شادترین آهنگ های ایرانی و خارجی

– اجرا بصورت زنده و گرم همراه با شومن حرفه ای

– اجرای رقص های دو نفره به انتخاب عروس و داماد

– شادترین آهنگ های بندری و ارکستی جدید

– بهترین های محلی، گویش های لری، ترکی، قشقایی،آذری

– دارای سازهای مختلف با سلیقه شما عزیزان از جمله، نی انبان، ضرب تمپو،پرکاشن، و سازهای سنتی، سنتور، دف

– یه کار عالی و یه شب استثنایی را با اجرای شاد ما تجربه کنید

– بهترین ها را برای تمامی شما عزیزان آرزومندیم♥️♥️

انتخاب دی جی و ارکستر در مراسم عروسی:

ابتدا در نظر داشته باشید که اجرای موزیـک زنده در بیشـتر تالارهای عروسی ممنوع است و شما حق انتخاب دیـگری جز دی جی نداریـد تنها می توانید بهترین گزینه را که دی جی با پلی بک و خواننده ی ارکستر است انتخاب کنید.

مورد مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که که قیمت ارکستر برای جشن عروسی بسیار بیشتر از قیمت دی جی است. قیمت یک دی جی تنها کمترین حالت است، بعد از آن “دیجی با شومن” و در آخر “دیجی باخواننده ارکسـتر” و به همین دلیل برای کسانی که کمبود بودجه دارند، دی جی می تواند انتخاب مناسب تری باشد. البته باید توجه داشت که دی جی بیشتر برای جشن های کوچک، جمعهای خصوصی جوانان، تولد و یا مهمانی و پارتی ها و مانند آن مناسب است اما جشـن های عروسی رسمی تر هسـتند و به دلیل حضور افراد با سنین و سلیقه های متفاوت نیاز به موزیک قوی تر با خواننده ی با تجربه تر برای مدیریت جشن و ایجاد هیجان و هنر نمایی نوازندگان با اجرای متفاوت هر آهنگ دارد.

ریتمیـک تر کردن آهنگها و کمی تغییـر در ساختار آنها برای تبدیل آهنگ به موزیک شاد رقصی و موزیک مخصـوص عروسـی کاریسـت که یک ارکستر خوب عروسی آن را به درستی انجام میدهد. شاید کسـی بگوید دی جی هم می تواند این کارها را انجام دهد. بله! البته فقط دی جی هایـی که دانش موسیقی بالایی داشته باشند و کار ساخت و تنظیم آهنگ انجام می دهند که متاسفانه بخاطر پایین بودن سطح کاری و درآمد دیجی درایران کسانیکه سواد موسیقی دارند حاضر نیستند دیجی باشند. معمولا دی جی هایی که در ایران هستند “موزیک پلی کن” هستند. آنها با دستکاری و تغییر اشتباه درسرعت آهنگ و گذاشتن ریتم، بیس و آکوردهای نابجا روی آهنگها ساختار، مسترینگ و هویت آنها راخراب میکنند و با ایجاد صدای ناهنجار ممکن است باعث آزردگی خاطر مهمان ها شوند.

نوع دیـگری از دی جی وجـود دارد که در ایران پلـی بک نامیـده می شـود البـتـه تنها گروه هایـی می توانند این کار را به درسـتی انجام دهند که هم ارکسـتر کامل داشـته باشند، هم تنظیم کننده و استودیوی مجهز برای رکورد و تهیه ی آهنگهای بدون کلام ارکستری. دراین شکل از دی جی آهنگی که از قبل تنظیم، اجرا و ضبط شده پلی می شود و خواننده ی ارکستر به صورت زنده به همراه آهنگ میخواند که البته به خاطر هزینه های بالا و دشواری این کار، تعداد کمی در ایران مهارت این شکل از دی جی را دارند. (البته مدعیانی در این میان وجود دارند که با لب خوانـی و هم خوانـی روی آهنگهای اصلی و با کلام که گاهی هم صدای خواننده در آنها ناشیانه کم شده و آهنگ خراب شده، اجرای برنامه می کنند.)

 هیچ موزیـک زنده ای نمـی تواند ادعا کند که آهنگـی را بهتر از اورجیـنال آن اجـرا می کند حتـی  خودخواننده اصلی آهنگ و گروهش، چون دراجرای زنده معمولا خطاهایی بوجود می آید ولی همیشه  شـــور و هیجان و احساسی که در اجرای زنده است قابل مقایسه باگوش دادن آهنگ اصلی نیست  وگرنه شـما به جای رفتن به کنسـرت یک خواننده، آهنگ او راکه خطایی هم ندارد گوش می دادید.

 دیـدن سازها و هنرنمایـی نوازندگان و خواننده هم یکی دیگراز جذابیت های ارکسـتر عروسی اسـت.

نکته مهم اینکه تمام این توضیـحات در رابطه با یک ارکستر خوب است وگرنه ارکسترهایی هستند که کارشان میتواند از یک دی جی بد هم بدتر باشد! بعضی از ارکستر ها با کمک یک ارگ فلش خور آهنگ پلی میکنند و دیگر نوازندگان کناری هم عملا دستی به ساز نمیزنند. همه اجرا توسط اون ارگ لپ تاپه انجام می شود و بقیه افراد ارکستر به اصطلاح سایه زنی میکنند و این یعنی شما باید موزیک جشن خود را (چه دی جی و چه ارکستر) بسیار دقیق و با وسواس انتخاب کنید.   

0 دیدگاه برای “لیست بهترین دی جی و ارکستر عروسی شیراز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *