لیست فروشگاه های کت و شلوارمردانه شیراز

فروشگاه های کت و شلوار مردانه

اگر به دنبال بهترین فروشگاه کت و شلوار مردانه شیراز می گردید، اگر در انتخاب فروشگاه کت و شلوار مردانه خوب در شیراز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که سایت عروسی 118 به عنوان مرجع معرفی فروشگاه های کت و شلوار مردانه در شهر شیراز لیست کاملی از فروشگاه های کت و شلوار مردانه را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل فروشگاه مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به فروشگاه مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید بیش از صد ها مورد از فروشگاه های کت و شلوار مردانه معتبری در شیراز مشغول به فعالیت می باشند را در سایت عروسی 118 مشاهده کرده و فروشگاه کت و شلوار مردانه مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید.

اگر فروشگاه کت و شلوار مردانه مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام فروشگاه کت و شلوار مردانه مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت عروسی 118 تمامی اطلاعات فروشگاه شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، شرح کامل خدمات فروشگاه مورد نظر خود را مشاهده کرده و با اطلاعات کافی به آنها مراجعه فرمایید.

کت و شلوار شیراز

کت شلوار همیشه یکی از پر استفاده ترین لباس آقایان می باشد آنها با پوشیدن این لباس بسیار شیک می شونند در صورتی که لباس خوش دوختی انتخاب کرده باشند. برای پیدا کردن کت و شلوار مردانه شیک شیراز باید حتما به فروشگاه های معتبری مراجعه کنید. در خیابان سمیه شیراز تعداد زیادی از این فروشگاه های کت و شلوار مردانه پیدا می شود که در لیست فروشگاه های کت و شلوار مردانه شیراز آنها را برای شما ثبت کرده ایم.

کت و شلوار مردانه شیراز

این پوشاک معمولا برای مراسم های رسمی استفاده می شود و اگر انتخاب درستی انجام ندهید ممکن است بعدا پشیمان شوید.نکاتی که در خرید کت و شلوار مردانه رعایت کنند به شرح زیر می باشد

 • همیشه در انتخاب کت و شلوار مردانه، خوش پوش بودن کت را در نظر داشته باشید، زیرا شلوار را یک خیاط حرفه ای باب میلتان برش خواهد زد.
 • دقت داشته باشید که در هنگام پرو کت، شانه های شما به خوبی در کت جا شده باشد.
 • همیشه قد شلوار را مدنظر داشته باشید تا شیک پوش تر باشید.
 • آستین های کت همیشه بایستی جایی تمام شود که دست شما شروع می شود، یعنی مچ دست و همیشه بهتر است آستین پیراهن مقداری از آستین کت بیرون باشد.
 • ست کردن کفش و جوراب ها با کت و شلوار بسیار مهم می باشد.
 • دقت در هماهنگی مابین کت و شلوار، پیراهن و اکسسوری های مردانه بسیار حائز اهمیت است.
 • یکی از علایق آقایان استفاده از کراوات می باشد؛ زیرا کراوات به همراه کت و شلوار باعث خوش پوش شدن آن خواهد شد.
 • کمربند مردانه نیز از جمله پوشاک و اکسسوری هایی است که بایستی هنگام خرید کت و شلوار به آن دقت نمود. کمربند بایستی با کت و شلوار هماهنگ باشد و زیبایی آن را چند برابر نماید.

کت کتان مردانه در شیراز

معمولا از نظر دکمه به دو مدل تقسیم می شونند ، یک طرف دکمه دار و یا دو طرف دکمه دار، همچنین کت های دکمه ای می توانند استایل های متفاوتی داشت باشند مانند 

 1. تک دکمه
 2. دو دکمه
 3. سه دکمه
 4. چهار دکمه

جنس پارچه‌ای که از آنها کت و شلوار مردانه تهیه می شود می تواند پشمی، پنبه ای، کتان با هرمدل دیگری نیز باشد. که با مراجعه به لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار مردانه در شیراز می توانند نمونه کار فروشگاه ها را نیز مشاهده کنید.

کت و شلوار کرایه ای در شیراز

در شیراز ، بعضی از فروشگاه های کت و شلوار مردانه وجود دارند که کت و شلوار های خود را کرایه می دهند و شما اگر استفاده زیادی از کت و شلوار نداشته و یا نمی خواهید هزینه کت وشلوار را پرداخت نمائید می توانید از این فروشگاه ها دیدن کنید و کت و شلوار مناسب خود را کرایه کنید و در هزینه آن را پرداخت کنید

قیمت کت و شلوار دامادی در شیراز​

خرید کت و شلوار داماد در شیراز یکی از مهمترین انتخاب های اقای داماد می باشد .به این دلیل که یکی از مهمترین روزهای او می باشد به همین دلیل باید نکاتی را رعایت کند 

 1. انتخاب کت و شلوار مناسب اندام خود
 2. افراد قد بلند و لاغر، با کت شلوارهای ایتالیایی، دوبله و شش دکمه بسیار خوش تیپ تر خواهند شد.
 3. افراد قد بلند و درشت هیکل بهتر است از کت های نسبتا بلند و یقه آرشال استفاده نمایند.
 4. افراد قد کوتاه بایستی از کت هایی استفاده نمایند که دو لبه پایینی آن روی هم قرار نگیرد.
 5. کراوات و دستمال جیب بهتر است با هم تفاوت داشته باشد تا شیک تر به نظر برسد.
 6. کراوات های ساده مسلما انتخاب بهتری است، همچنین انتخاب رنگ آن متناسب با فصل انجام شود.

و در آخر این که به این دلیل که روز عروسی یکی از مهمترین روزهای زندگی شما می باشد پس نگران قیمت کت و شلوار دامادی خود نباشید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

فروشگاه کت و شلوار مردانه خوب در شیراز 

تعداد زیادی از فروشگاه های کت و شلوار مردانه در شیراز ، از صفحه اختصاصی در سایت عروسی 118 برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی vip فروشگاه ها در سایت عروسی 118 ، به مردم کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از فروشگاه کت و شلوار مردانه خاص یا یک فروشگاه کت و شلوار مردانه معتبر در شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت پی جو به سادگی به لیست خدمات ، نمونه کار فروشگاه و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط فروشگاه مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

فروشگاه کت و شلوار مردانه شیراز

لباس رسمی مردانه از جمله لباس هایی است که وجود آن در کمد همه آقایان الزامی است. زمانی که یک دعوتنامه برای شرکت در یک مراسم یا مهمانی رسمی دریافت می کنید، یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن بپردازید، انتخاب لباس و اکسسوری های مربوط به آن است. تا چند سال گذشته، استایل رسمی آقایان یک استایل ساده و مشخص شامل کت تک مردانه و شلوار کتان مردانه ، پیراهن، کراوات و یک جفت کفش شیک بود.

بهترین فروشگاه های کت و شلوار مردانه در شیراز

ردیفنام فروشگاهآدرس فروشگاه های کت و شلوار مردانه در شیرازشماره تماس
1فروشگاه هاکوپیانشیراز، بلوار قدوسی غربی، نبش خیابان 1907136305156
2پوشاک آقایان کنزوشیراز، بلوار قدوسی غربی (شعبه 1)
شیراز، فلکه گاز، نرسیده به چهارراه چنچنه، ساختمان 66 (شعبه 2)
شیراز، خیابان سمیه، روبروی ضلع شرقی پاک آزادی، جنب رستوران سیتا (شعبه 3)
07136319858
07132296727
07132281333
3پوشاک مردانه ایکاتشیراز، خیابان ستارخان، نرسیده به زرگری07136280731
4فروشگاه گرادشیراز، خیابان ستارخان، بین عفیف آباد و ولی عصر07136285568
5فروشگاه آلیزهشیراز، قصردشت، خیابان باغشاه، جنب کانون زبان ایران09177073998
6فروشگاه موکارلوشیراز، خیابان سمیه، نبش کوچه 7
شیراز، چهارراه یارامونت (ابتدای خیابان قصرالدشت )، سمت چپ، پاساژ پارسه، طبقه همکف
07132283771
07132360373
7گالری پوشاک پیچازیشیراز، خیابان ولیعصر قصردشت، نبش کوچه 7 (شعبه 1)
شیراز، معالی آباد، نبش دنا، مجتمع تجاری هرم نور
07136289666
07136383751
8پوشاک آقایان و بانوان سندسشیراز، میدان سنگی، ابتدای ستارخان، حدفاصل کوچه 2 و 407136481392
9فروشگاه آتا مدشیراز، ستارخان، بعد از کوچه 1207136276667
10فروشگاه ماسیمو دوتیشیراز، خیابان ستارخان، روبروی ولیعصر قصردشت07136270479
کسب و کار خود را در جدول ثبت کنید

بیشتر بخوانید: لیست بهترین مزون لباس مجلسی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *