جدیدترین مدل های کفش عروسی

جدیدترین مدل کفش عروسی

انتخاب بهترین مدل کفش عروسی

کفش عروس، به اندازه‌ی لباس عروس مهم و حیاتی است. گاهی ممکن است این فکر از مغزمان عبور کرده باشد که کفش عروس، زیر لباس بلند و دنباله‌دار عروس پنهان می‌شود و کسی آن را نمی‌بیند! این فکر اشتباه را از ریشه نابود کنید! می‌توان گفت عروسی، تنها رخدادی است که فقط یک بار در زندگی اتفاق می‌افتد و حتما برای کامل و بی‌نقص بودنش تمام تلاشتان را می‌کنید. دقت داشته باشید در انتخاب کفش عروس، علاوه بر زیبا بودن، باید راحت بودن آن را هم در نظر بگیرید.
بدون شک شما هم موافقید که در یک جشن عروسی، علاوه بر مهمان‌ها، به عروس هم باید خوش بگذرد؛ پس بعد از خرید لباس عروس و مشخص شدن مدل و قد آن، با انتخاب درست مدل کفش عروس 2019 برقصید، به مهمان‌ها خوشامد بگویید، خوش بگذرانید و مهم‌ترین اتفاق زندگی‌تان را جشن بگیرید!

خرید کفش عروسی

خرید کفش عروسی از جمله برنامه های مهم قبل از برگزاری مجالس عروسی است. عروس خانم ها به دلیل استرس و فشار روحی که گاهی قبل از تشریفات عروسی به سراغ آنها می آید، ممکن است نتوانند به خوبی لباس یا کفش خود را انتخاب کنند.کفش عروسی باید مجلسی و شیک باشد. اما مجلسی بودن به معنای داشتن پاشنه بیش از حد نیست.

بلکه پاشنه کفش باید مناسب باشد تا هیچ آسیبی به پا نرسد. هر چه باشد قرار است کفش برای یک روز هم که شده پوشیده شود.

نکاتی در مورد انتخاب کفش عروسی

برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. راه رفتن با کفش بر روی فرش و کفپوش های نرم می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند.
در عین حال پس از خرید کفش هم بهتر است با آن چند ساعت راه بروید تا پا به کفش ها عادت کند. توصیه می شود کفش عروسی چند ماه قبل از برگزاری تشریفات عروسی خریداری شود.

بیشتر بخوانید: لیست کفش فروشی های شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.