مدل های جدید حلقه ازدواج

مدل های حلقه ازدواج

حلقه ازدواج یکی از اموال ویژه برای بسیاری از عروس و دامادها هست. اگرچه انتخاب حلقه مناسب و عالی به سلیقه شخصی برمی گردد ولی برخی سبک ها به عنوان برجسته در سال 2019 میلادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این سبک حلقه های ازدواج و نامزدی از محبوب ترین ها در سال جاری میلادی هستند.

حلقه ازدواج طلای زرد

این مدل یکی از چندین گرایش به وضوح الهام گرفته شده از کارهای مگان مارکلی می باشد. نوار طلای زرد با الماس و سنگ های قیمتی تطبیق پذیر هست و آن ها را می توان با تنوع زیاد سفارش داد. رنگ زرد طلا نرمی را به حلقه اضافه می کند و این مدل یکی از گرایش های عروس ها به حلقه نامزدی در سال 2019 میلادی هست.

حلقه عروسی با سنگ های گلابی شکل

یک لیست طولانی از افراد مشهور وجود دارد که در سال 2018 یک حلقه با سنگ گلابی شکل به دست داشتند. مزایای متعدد آن ها باعث شده است تا این سبک حلقه ها همچنان در سال 2019 مخاطبان زیادی داشته باشند. دلایل محبوبیت آن ها واضح است و در مقایسه با سنگ های گرد، سنگ های گلابی شکل کمتر از هر قیراط قیمت دارند. شکل کشیده آن ها نیز باعث جذاب تر دیده شدن در انگشتان دست می شود.

حلقه ازدواج دارای چندین سنگ

این گرایش احتمالا بیشتر در برخی حلقه های ازدواج و عروسی منحصر بفرد سال 2019 به چشم بخورد. حلقه های ازدواج دارای چند سنگ یکهویت خاص به فرد می بخشند و معمولا دارای دو و یا سه سنگ قیمتی برجسته می باشند. در حلقه های دو سنگ می توان از دو سنگ شبیه به هم و یا متفاوت به هم استفاده نمود و در حلقه های دارای سه سنگ از یک گوهر مرکزی در وسط به همراه الماس و دو سنگ قیمتی در کنار آن استفاده می شود. این سه سنگ گفته می شود که بیانگر گذشته و حال و آینده عروس و داماد هستند.

حلقه ازدواج با سنگ های رنگی

سنگ های زینتی رنگی برای چند سال محبوب بوده اند و سال 2019 نیز از این امر مستثنا نیست. از یاقوت قرمز و الماس های زرد تا یاقوت های صورتی و آبی کبود و سنگ های چند رنگ انتخاب های زیادی برای اضافه کردن سنگ رنگی به حلقه ازدواج وجود دارد. یک سنگ رنگی در مرکز حلقه راهی خوب برای ایجاد حلقه ای منحصر بفرد است که شخصیت شما را منعکس می کند. اگر می خواهید یک الماس سفید معمولی با کمی رنگ به صورت تلفیقی داشته باشید، طراحی هاله ای از سنگ های رنگی یک گزینه عالی است.

حلقه عروسی با سبک طراحی هنری

سبک طراحی هنری مخاطبان زیادی در سال 2019 خواهد داشت این مدل مناسب افرادی هست که دنبال مدل های جدید برای حلقه های عروسی می گردند. این سبک اغلب ترکیبی از برخی گرایش ها در سال های دیگر را در بر می گیرد. ویژگی های این سبک وجود یک حلقه با سنگ بزرگ و سه حلقه با سنگ کوچک تر در سایر انگشت ها می باشد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل های لباس عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.