نکاتی در مورد تم جشن تولد

نکاتی در مورد تم جشن تولد

برگزاری جشن با تم تولد

برگزاری جشن تولد با استفاده از تم تولد برای هر رده سنی، می تواند جشن تولد را خاص تر و زیباتر نماید. انتخاب یک تم خاص میتواند خاطره ای فراموش نشدنی را برایتان بسازد و هم اینکه عزیزانتان را غافلگیر کند.

تم های فراوانی برای هر رده سنی ( نوزاد، دخرانه، پسرانه و بزرگسال ) وجود دارد، که هریک طرفداران خود را دارد. از پوشیدن لباس های خاص از دوره های مختلف حتی تاریخی گرفته تا انتخاب یک رنگ خاص وحتی استفاده از شخصیت های کارتونی و غیره..

انتخاب تم تولد مناسب

اولین قدم برای برگزاری جشن تولد با استفاده از تم تولد، انتخاب یک تم مناسب می باشد. برای این کار شما گزینه های زیادی را برای انتخاب دارید، که باتوجه به سن و جنسیت، و از همه مهمتر علاقه ی عزیزتان که روز تولد اوست میتوانید تم مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

حتی اگر تم شما پوشیدن یک لباس خاص و یا یک رنگ خاص باشد شما میتوانید از بقیه مهمانانتان بخواهید که متانسب با تم انتخابی شما در جشن حاضر شوندt که اینکار باعث خاص شدن جشن تولد شما و ساختن یک روز فراموش نشدنی برای عزیزانتان میشود.

تم نوزاد

برای تم تولد نوزاد که در واقع یک عضو جدید خانواده میباشد، هم برای خود خانواده خاص خواهد بود و هم برای اقوام، چرا که جشنی است که برای اولین تولد عضو جدید گرفه میشود و قطعا تا همیشه در ذهن همه باقی خواهد ماند.
همینطور مهم است که برای اینکه کودک شما راحت تر باشد جشن را در منزل خودتان بگیرید و آن را خیلی طولانی نکنید که کودکان خسته نشود.

از جمله تم هایی که میتوان برای این سن انتخاب کرد، می تواند استفاده از اشکال به شکل نوزاد (پسر یا دختر) استفاده از شیشه شیر یا حتی پستونک در طراحی اتاق شما جلوه زیبا و اولین جشن تولد برای نوزادتان را نشان دهد. استفاده از طرح های کارتونی، استفاده از طرح های حیوانات که میتواند برای این سن جذابیت داشته باشد.

تم نوجوان و جوان

برای این سنین با توجه به شکل گیری شخصیت فرزندتان شما می توانید با پرسش از فرزندتان تم مورد علاقه او را انتخاب کنید.
این جشن با توجه به سن فرزند شما که در سن بلوغ هستند و همچنین برای جشن 18 سالگی فرزند شما که سن مهمی محسوب میشود حائز اهمیت است، چرا که در اکثر کشورها در این سن شخص به سن قانونی میرسد و این جشن میتواند بمنظور ورود شخص به دوره ی جدیدی از زندگی و پذیرش مسئولیت ها حسی خاص را تداعی کند.

کیک تم تولد و پذیرایی از مهمانان

شما می توانید بسته به نوع تم تولد خود، به یک شیرینی پز حرفه ای سفارش کیک دهید. که این هماهنگی بین کیک و تم جشن خیلی میتواند به زیبا شدن جشن شما کمک کند.


همچین شما می توانید، خودتان کیک مورد سلیقه خود را بپزید و با استفاده از میوه های رنگارنگ و خوشمزه مانند توت فرنگی و سایر مواد خوردنی خوشمزه مانند اسمارتیز آن را تزئین نمایید.

یک کیک تولد خوشمزه که همراه با یک تزیین و یا شکل و شمایل مرتبط با تم شما باشد، میتواند شبی خاطره انگیز برای شما و مهمان هایتان بسازد.

همینظور برای پذیرایی مهمانان، شما می توانید بسته هایی زیبا جهت پذیرایی از آن ها آماده نمایید، مثل لیوان های کاغذی با طرح های زیبا برای پرکردن پاپ کورن، و همینطور بشقاب هایی با طرح هایی زیبا استفاده کنید.

تزیین تولد

نکته مهم در تزئین تولد استفاده از طرح های شاد می باشد، شما با کم ترین هزینه می توانید زیبا ترین تزئین متناسب با تم تولد سفارشی خود را داشته باشید. شما می توانید با بادکنک فویلی ، تعداد زیادی بادکنک لاتکس ، و ریسه های تم تولد تزیینات تم تولد خود را زیبا کنید.

با خرید تم تولد، شما با استفاده از سفره ای شیک می توانید، لوازم پذیرایی خود، کیک و خوراکی های خوشمزه خود را بر روی آن قرار بدید و این به زیبا تر شدن جشن شما، در زمان عکس برداری می شود.

مسئله دیگری که باید شما به آن توجه نمایید محل برگزاری جشن می باشد. هر چه شما مهمانان بیشتری داشته باشید، باید محیطی بزرگتری را تزئین نمایید، به همین منظور شما باید از هفته ها قبل تر به تعداد مهمان هایی که قصد دارید دعوت نمایید توجه نمایید.

بیشتر بخوانید: الزامات گل آرایی باغ عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *