لیست کرایه لباس نامزدی و عقد در شیراز

لیست کرایه لباس نامزدی و عقد در شیراز

جدیدترین مدل های لباس نامزدی و عقد

همه دختر ها از همان زمان کودکی خود را داخل لباس عروس مجسم کرده اند و با این رویا بزرگ شده اند . هرچند لباس نامزدی و عقد به مجللی لباس عروس نیست ، اما نوعی لباس خاص بوده که برای آغاز دوران نامزدی در تن عروس خانم مهمان می شود همین که عروس ها با این لباس نامزدی خود را به دوستان و آشنایان اعلام می کنند کافی است وقت و وسواس زیادی درانتخاب به خرج دهند.

مدل لباس نامزدی و عقد

لباس های نامزدی و عقد همان لباس های شب هستند با کمی مدل های پیچیده و خاص تر. پس اگر میخواهید مانند ماه شب چهارده به نظر برسید ، لباسی را انتخاب کنید که برازنده یک عروس شیک و شکیل باشد.

مدل لباس  میتواند ساده یا مطابق با مد روز باشد که اگر میخواهید حسابی در این لباس معرکه به نظر برسید ، توجه به فرم بدن خود را فراموش نکنید ! پیراهن های ماکسی ، کوتاه و یا پف دار ، مطابق با اندام های خاص خود طراحی شده اند و شما با کمی تحقیق میتوانید لباس متناسب با اندام خود را پیدا کنید.

رنگ لباس نامزدی و عقد

شما محدودیتی در انتخاب رنگ لباس نامزدی و عقد ندارید اما بهتر است رنگ سفید را انتخاب نکنید . چرا که در نهایت پیراهن شب عرسی شما سفید بوده و شما میتوانید برای جشن نامزدی و عقد لباس هایی با رنگ هایی متفاوت را امتحان کنید.

لباس شب با رنگ های صورتی ملایم ، آبی کمرنگ ، لیمویی با کرم میتواند شما را خاص و شیک کند اما انتخاب لباس شب با مدلی خاص ، به رنگ قرمز هم قدرت این را دارد که از شما عروسی به یاد ماندنی و جذابی بسازد!

در کل برای انتخاب رنگ لباس نامزدی ، به رنگ پوستتان توجه کنید تا به قول معروف لباس مورد نظرتان بهتان بیاید و معرکه شوید. پس به جز سلیقه ، رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد.

بیش از حد گشتن را کنار بگذارید

همه انسان ها وقتی در برابر چندین انتخاب قرار میگیرند گیج می شوند و در نهایت انتخاب نهایی آن ها چنگی به دلشان نمیزند چون حس میکنند بازهم بهترین انتخاب را نداشته اند .
پس همین حالا به شما میگوییم که بیش از حد به دنبال لباس نامزدی و عقد نگردید ! چرا که نمونه های بسیاری در بازار مد وجود دارند که بسیاری از آن ها زیبا و جذاب هستند و همین باعث میشود شما در انتخاب سردرگم شوید.

معرفی بهترین مزون های لباس نامزدی و عقد در شیراز

ردیفنام مزوننشانی مزون های لباس نامزدی و عقد در شیرازشماره تماس
1مزون هاناشیراز، معالی آباد، برج پارمین، طبقه 5، واحد 50409031493340
2مرون هلیاشیراز، انتهای خیابان ستارخان، میدان بعثت (میدان سنگی)
09179808415
کسب و کار خود را در جدول ثبت کنید

بیشتر بخوانید: لیست بهترین مزون لباس عروس در شیراز