نکاتی در مورد کاربرد شنل لباس عروس

نکاتی در مورد شنل لباس عروس

انواع شنل لباس عروس

شنل یکی از پوشیدنیهای فوق العاده زیبا و در عین حال ساده ی عروس خانومه که اگه در انتخابش یه خورده سلیقه به خرج بدیم زیبایی و جذابیتش کمتر از لباس عروس نیست. لازم نیست شنلی که انتخاب میکنیم خیلی ظاهر پُر زرق و برقی داشته باشه و مثل لباس عروس از اکسسوریهای براق یا حتی حتما دانتل درست شده باشه بلکه ماهیت شنل عروس بعنوان یک رودوشی سادست که هم عروس رو میپوشونه و هم اینکه تو فصل سرد بعنوان یه رودوشی گرم استفاده میشه. در ادامه چند مدل شنل عروس رو با هم میبینیم.

شنل عروس انواع مختلفی داره که با توجه به سلیقه و فصل سال میشه از بین مدل های شنل آستین دار یا بی آستین، کلاه دار و بیکلاه، شنل بلند، کوتاه، ساتن، حریر و سبک و حتی شنل های بافت و خزدار گرم مخصوص فصل سرد مدل زیبایی رو برای مراسم ازدواج انتخاب کنید.

شنل عروس سفید و ساده

شنل کوتاه دانتل

مدل شنل عروس زمستونه و زیبا

جدیدترین مدل شنل عروس گرم و زمستونه

خوبی شنل های گرم و زمستونه عروس که معمولا از پارچه های ساتن یا پشمی و گرم دوخته میشه اینه که مثل یک پالتو یا بافت راحت گرمتون میکنه. این شنل ها هم دارای مدل های متنوعی مثل شنل خزدار، شنل کوتاه و شنل بلند هستن. همچنین از انواع شنل های نیم تنه بافت یا خز که زیبایی خاصی دارند هم میتونین استفاده کنین.

مدل شنل عروس زمستونه بلند و کلاه دار

شنل عروس زمستونه خزدار و خوش رنگ

شنل عروس آستین دار

شنل عروس بلند

شنل عروس مخملی

شنل عروس زمستونه و کوتاه

شنل کوتاه گرم

مدل شنل عروس حریر و ساتن زیبا و جذاب

علاوه بر مدل شنلهای زمستونه و گرم که مخصوص این فصل از سال هستن و معمولا هم نمیتونیم از اونها در فصلهای گرمتر استفاده کنیم مدلهای دیگه ای از شنل های حریر و ساتن در ابعاد کوتاه و بلند وجود دارن که به زیبایی با اکسسوری های جذاب و شکیل تزیین شدن و جذابیت و زیبایی عروس رو بیشتر میکنن. این شنلها سبک تر هستند و حمل کردنش برای عروس هم راحت تر خواهد بود.

شنل عروس حریر و ساده

شنل عروس ست لباس عروس

مدل شنل عروس دانتل و کلاه دار

شنل عروس بلند با حریر کار شده

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل های لباس عروسی